Dieta bez laktozy i glutenu

Dieta idealna dla osób, które chcą całkowicie wykluczyć gluten oraz produkty z laktozą

Jeżeli musisz całkowicie wykluczyć gluten oraz produkty z laktozą z przyczyn zdrowotnych, bądź na takiej diecie czujesz się lepiej, ten wybór jest dla ciebie idealny.

W naszych dietach na dowóz w Elblągu stosujemy produkty zamienne tych składników oraz dajemy gwarancję bezpieczeństwa. Dostarczymy ci smaczne potrawy, które pozytywnie wpłyną na twoje zdrowie i przyczynią się do poprawy samopoczucia.

To bardzo kłopotliwe wyzwanie, jeśli musimy spożywać posiłki z wykluczeniem glutenu i laktozy, zwłaszcza, że znajdujemy je w wielu kupowanych w sklepach produktach spożywczych. To oznacza, że musimy uważnie i skrupulatnie analizować ich skład.

To może być problematyczne i czasochłonne. Jest jednak na to rozwiązanie – Mniam Mniam Fit Pudełkowy Catering Dietetyczny na dowóz w Elblągu ma w swojej bazie dietę bez glutenu i laktozy.

Dieta na nietolerancję glutenu i laktozy w Mniam Mniam Fit Catering Pudełkowy na dowóz w Elblągu.

Zamów już dziś dietę bez glutenu i laktozy w cateringu pudełkowym na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy i ciesz się codziennie zdrowymi, świeżymi i smacznymi posiłkami.

Nie wiesz z jakiej diety skorzystać?

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
Oblicz
Dieta 1500 kalorii
zamów
Dieta 1800 kalorii
zamów
Dieta 2000 kalorii
zamów
Dieta 2500 kalorii
zamów