Dieta standardowa bez laktozy

Dieta stworzona dla osób nietolerujących laktozy lub posiadających problemy z jej trawieniem.

Jeżeli masz nietolerancję laktozy lub problem z jej trawieniem, ta dieta jest stworzona dla ciebie. 

Laktoza jest często dodawana do innych produktów spożywczych. Ma to na celu poprawę smaku czy właściwości wyrobu. Wbrew pozorom, samodzielne przygotowanie posiłków z takimi ograniczeniami jest sporym wyzwaniem.

W przypadku diety bez laktozy wyłącza się z jadłospisu wiele produktów mlecznych, gdyż zawierają one laktozę. Jednocześnie są też głównym źródłem dużych ilości wapnia, które jest budulcem kości oraz zębów. Ponadto odgrywa ono bardzo ważną rolę w organizmie przy przesyłaniu sygnałów nerwowych, pracy mięśnia sercowego, czy mięśni gładkich. Dlatego należy przy tym zadbać o codzienne dostarczenie odpowiednich porcji wapnia.

Jeśli więc nie chcecie sami szukać w sklepach i kupować odpowiednich produktów spożywczych, a potrzebujecie odpowiednio zbilansowanych i przygotowanych posiłków bez laktozy na cały dzień, firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu ma w swojej ofercie pudełkowe diety oparte na produktach bez laktozy.

Zamów już dziś dietę bez laktozy w cateringu pudełkowym na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy i ciesz się codziennie zdrowymi, świeżymi i smacznymi posiłkami.

Nie wiesz z jakiej diety skorzystać?

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
Oblicz
Dieta 1500 kalorii
zamów
Dieta 1800 kalorii
zamów
Dieta 2000 kalorii
zamów
Dieta 2500 kalorii
zamów