Informacje o nas

Cieszymy się że tu jesteś i chcesz nas lepiej poznać :)

„Mniam Mniam Fit” – dlaczego warto zamówić catering dietetyczny na dowóz u nas?

To bardzo trafne pytanie – na rynku funkcjonuje w końcu wiele firm, które zajmują się cateringiem dietetycznym dostarczanym klientom prosto do domu. Dlaczego więc akurat My? Z prostego powodu – bo mamy olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu różnych diet żywieniowych.

Mamy doskonałych kucharzy z doświadczeniem w najlepszych restauracjach w Warszawie i Trójmieście, profesjonalnie wyposażoną i spełniającą najwyższe normy kuchnię oraz dietetyków doświadczonych w swojej profesji, dla których układanie przepisów i przygotowanie posiłków to prawdziwa pasja do zdrowego stylu odżywiania.

Catering „Mniam Mniam Fit” Elbląg - tylko zdrowie i świeże produkty!

„Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz”. U nas nie ma miejsca na kompromisy!

Żywność jest bardzo ważna, ma znaczenie nie tylko przy zachowaniu zdrowia, ale również kształtowania naszych sylwetek – czyli mówiąc wprost – to co jemy wpływa na cały nasz całokształt, od zdrowia fizycznego, psychicznego, aż do redukcji zbędnej masy ciała. Wiemy co mówimy!

Cała baza wiedzy i lata doświadczenia pozwoliła nam z pewnym krokiem ruszyć z otwarciem kolejnej gałęzi gospodarczej jakim jest catering dietetyczny.

Nasz zespół cechuję wspólna pasja do zdrowego odżywiania oraz dobrego jedzenia. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby posiłki, które gotowane są dla naszych klientów były różnorodne, smaczne oraz dostarczały maksymalne ilości składników odżywczych wpływających na dobry stan zdrowia oraz samopoczucia.

Naszym hasłem jest “EAT HEALTHY, BE HEALTHY “ - czyli jedz zdrowo, bądź zdrowy.

Catering „Mniam Mniam Fit” jest dla osób, które lubią smacznie zjeść, chcą zadbać o swoje zdrowie, i osiągnąć idealną sylwetkę bez zbędnych restrykcji i wyrzeczeń.

Catering „Mniam Mniam Fit” Elbląg – jakość naszej żywności potwierdzają najbardziej wymagający klienci!

Produkty do naszych dań dostarczają nam na bieżąco lokalni producenci żywności. To stanowi gwarancję jakości produktów oraz gwarancję ich świeżości. W ten sposób mamy pewność, że wszystkie dania Cateringu „Mniam Mniam Fit” są smaczne i zdrowe co potwierdzają nasi zadowoleni klienci!

Nasza olbrzymia baza wiedzy i doświadczenia pozwoliła nam zdecydowanie ruszyć z uruchomieniem kolejnego przedsięwzięcia, jakim jest catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz. Mamy „na pokładzie” wspaniałych dietetyków, profesjonalnych kucharz, fachowców od zarządzania tym przedsięwzięciem oraz pasję do zdrowego odżywiania.

Na czele „Mniam Mniam Fit” stoi zaś nieszablonowa, wyjątkowa osoba – Wioleta Stępczyńska – twórczyni sukcesu Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu placówki oświatowej w Polsce. Czego się nie dotknie, robi to z pasją, energią, niestandardowo, ze zdrową dawką szaleństwa. Co najważniejsze, z olbrzymim pożytkiem dla tych, do których skierowane są te działania.

Tak jak w przypadku dzieci, również teraz pragniemy uszczęśliwić Państwa naszym zdrowym i pysznym jedzeniem dostosowanym nawet do najbardziej wymagających klientów i ich dietetycznych wymogów.

Dążymy do tego, aby nasza pasja do zdrowego trybu życia stała się również dla Państwa motywacją do rozpoczęcia wspólnej drogi i przygody ku lepszemu samopoczuciu, wyrobieniu w sobie zdrowych nawyków żywieniowych oraz do uzyskania wymarzonej sylwetki.

„Mniam Mniam Catering” w Elblągu - możemy razem osiągnąć wspólny cel, bo w nas jest siła i pozytywna moc.