Nasz zespół

To grupa zgranych i doświadczonych osób, które realizują niezwykłe projekty.

Założyciel – Wioleta Stępczyńska

Na czele „Mniam Mniam Fit” stoi zaś nieszablonowa, wyjątkowa osoba – Wioleta Stępczyńska – twórczyni sukcesu Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu – najlepszej tego typu placówki oświatowej w Polsce. Czego się nie dotknie, robi to z pasją, energią, niestandardowo, ze zdrową dawką szaleństwa. Co najważniejsze, z olbrzymim pożytkiem dla tych, do których skierowane są te działania.

Dlaczego zdecydowała się na uruchomienie, po Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu, również kolejnej firmy – „Mniam Mniam Fit”?

Niebagatelny wpływ na taką decyzję miały dwie rzeczy – zrozumienie olbrzymiej roli odpowiedniego, zdrowego, zbilansowanego żywienia oraz świetnie wyposażona, nowoczesna kuchnia jaką posiada Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu, która codziennie zdrowo karmi dzieci z Elbląga.

- Jako matka trójki dzieci oraz osoba zajmująca się prowadzeniem firmy doskonale wiem, jak ciężko jest wygospodarować czas dla siebie, aby zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie – mówi Wioleta Stępczyńska. – Przez wiele lat sądziłam, że aby utrzymać odpowiednią figurę muszę katować się na siłowni oraz żyć na przysłowiowym liściu sałaty. Bardzo długo trzymałam mocny reżim żywieniowy, mylnie sądząc, że im mniej zjem, tym bardziej schudnę.

Jak dodaje, chudła, ale gdy tylko „poluzowała reżim” żywieniowy chcąc zjeść coś smacznego, wracała do dawnej wagi. Mimo wysiłku fizycznego i prowadzenia reżimu żywieniowego. Coś tu nie do końca „grało”, jak powinno…

- Na szczęście spotkałam na swojej drodze odpowiednie osoby, które mnie z tego błędu wyprowadziły. Kluczem do sukcesu, zdrowia i wspaniałej sylwetki jest nie tylko odpowiednia dawka wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim dobrze opracowana dieta, która zapewnia częste i smaczne posiłki oraz to, że nie trzeba stale się głodzić.

Wioleta Stępczyńska dodaje, że zdaje sobie sprawę, jak dużo czasu wymaga opracowanie odpowiedniej diety oraz codzienne przygotowywanie zdrowych, dobrze zbilansowanych posiłków. Wiele osób, zajętych zawodowo, po prostu nie ma czasu na zdrowe, odpowiednie odżywianie.

- Dlatego patrząc na pracę kuchni Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, na opracowywane tam diety, na liczne zapytania rodziców naszych dzieci czy mogą u nas zamawiać obiady czy kolacje, postanowiłam coś z tym zrobić. Na tej wspaniałej bazie powstał projekt firmy cateringowej „Mniam Mniam Fit” – mówi Wioleta Stępczyńska. – Zwłaszcza, że pozyskałam do współpracy wspaniałych dietetyków oraz fantastycznych kucharzy.

Wioleta Stępczyńska ten „zdrowy catering” najpierw wypróbowała więc na sobie. Zauważyła, że jedząc odpowiednio przygotowane posiłki, według opracowanej diety, nie tylko zachowuje szczupłą sylwetkę, ale również ma więcej energii i siły, aby nawet po pracy mieć czas dla dzieci czy też wpaść na siłownię. Kobieta, w pełni aktywna zawodowo i pełnoetatowa matka oraz żona miała dzięki temu jeszcze siłę, aby mimo nakładu pracy, do swojego kalendarza dołożyć dwugodzinne treningi.

- Jeżeli myślisz, że się nie da, to jesteś w błędzie. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarczy ci energii, aby móc więcej niż zakładasz – przekonuje Wioleta Stępczyńska. - Dlatego postanowiłam, że chcę pomóc wszystkim, którzy pragną osiągnąć to co mi się udało.

Catering dietetyczny „Mniam Mniam Fit” w Elblągu to idealny wybór dla osób, które pragną zmienić swój styl życia, wygląd czy też zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale brakuje im po prostu czasu na dodatkowe godziny w kuchni.

- Jeżeli zaczynałbym od początku, na pewno postawiłabym na catering dietetyczny jaki jest właśnie „Mniam Mniam Fit”. Dziś pomaga mi utrzymać pełne zdrowie, dobre samopoczucie oraz efekty jakie osiągnęłam. Wiem jak ważne jest, aby podczas realizacji postawionych sobie celów, dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych i witamin. Dlatego też osobiście kontroluję, aby mój catering i posiłki, które wychodzą z naszej kuchni były najwyższej jakości, ale również dawały przyjemność jedzenia. Ja zaufałam mojemu zespołowi, Ty też zaufaj – dodaje Wioleta Stępczyńska.

Manager i dietetyk - Joanna Wołoszyn

Joanna Wołoszyn jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku „Dietetyka”. Dietetyk z pasją i zamiłowaniem do prowadzenia zdrowego tryby życia. Od najmłodszych lat związane ze sportem, jakim jest judo oraz indywidualna praca nad własnym ciałem.

Swoją wiedzę cały czas poszerza uczestnicząc w różnych konferencjach oraz szkoleniach z zakresu dietetyki sportowej i klinicznej.

Doskonale wie jak ważna jest dobrze zbilansowana dieta dla osób aktywnych fizycznie, ale i też takich, które chcą po prostu zadbać o swoje zdrowie i wynieść z jedzenia jak najwięcej.

W swojej pracy dokłada wszelkich starań, aby posiłki, które wychodzą z kuchni „Mniam Mniam Fit” były pyszne i dostarczały wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla naszych klientów. 

Pełni w naszej firmie rolę managera i dietetyka.