Dieta wegetariańska

Specjalna dieta skomponowana przez kwalifikowanego dietetyka

Wyeliminowaliście mięso ze swojej diety w tym ryby lub chcesz dopiero to zrobić? Spożywasz produkty mleczne, jaja oraz miód? Wybierzcie dietę wegetariańską Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu i nie martwcie się o codzienne składniki spożywcze dla swojej diety.

Dieta Wegetariańska Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu

Nie jecie mięsa lub dopiero decydujecie się na przejście na dietę wegetariańską? Jednocześnie tolerujecie w swoim jadłospisie nabiał? Mamy dla Was dobrze przygotowaną dietę wegetariańską. Nie będziecie już musieli martwić się codziennym przygotowaniem odpowiednich, bezmięsnych posiłków na cały dzień.

Jadłospis tej diety w formie pudełkowej na dowóz skomponowany jest przez kwalifikowanego dietetyka, który czuwa nad tym, aby eliminacja mięsa, w tym ryb, nie wpłynęła na zaburzenie twojego stanu zdrowia.

Dieta Wegetariańska Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy na dowóz w Elblągu to pięcioposiłkowa dieta, oparta na pełnowartościowym białku pochodzenia roślinnego, nabiale, złożonych węglowodanach oraz zdrowych tłuszczach.

Dieta wegetariańska pomoże Wam w utrzymaniu odpowiedniej masy ciała lub jej zredukowaniu oraz zagwarantuje dobre samopoczucie.

Zamów już dziś dietę wegetariańską w cateringu pudełkowym na dowóz w Elblągu firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, Pudełkowy i ciesz się codziennie zdrowymi, świeżymi i smacznymi posiłkami.

Nie wiesz z jakiej diety skorzystać?

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne
Oblicz
Dieta 1500 kalorii
zamów
Dieta 1800 kalorii
zamów
Dieta 2000 kalorii
zamów