Brak pomysłu na obiad? Mamy Mniam Obiad – pyszny jak u mamy!

Co dziś na obiad? Znów brak pomysłu co kupić, co i jak przygotować? Tu idealną ofertą na brak pomysłu na obiad będzie…Mniam Obiad! Już nie musicie codziennie wymyślać kolejnych dań obiadowych. Firma Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu ma dla Was idealne rozwiązanie.

Smaczny, domowy obiad z dowozem do domu w Elblągu

Nie każdy z nas ma ochotę na gotowanie codziennie świeżych obiadów. Zwłaszcza teraz, gdy zmagamy się z wysoką temperaturą, upałami – a więc stanie w kuchni i gotowanie to ostatnia rzecz na jaką mamy ochotę. Jednocześnie jednak chcemy zjeść coś „domowego”, ale już gotowego, co trafi prosto do naszych domów czy miejsc pracy w „porze obiadowej”.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny, pudełkowy na dowóz w Elblągu ma na to gotowe i szybkie rozwiązanie. To Mniam Obiadek – dwudaniowy, pyszny, domowy obiad, który jednocześnie nie zrujnuje Waszych portfeli.

Dwudaniowy obiad „jak u mamy” kosztuje tylko 25 zł, i to już razem z dostawą do domu!  Obiady rozwożone są codziennie do klientów w godzinach od 13.00 do 16.00.

Mniam Obiadek – obiad jak u mamy!

Mniam Obiadek to przygotowywane tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki codziennie gotujące dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, smaczne zestawy obiadowe – pyszne jak te, które jadamy w domach.

Przygotowywane zawsze z najlepszej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Zweryfikowane i sprawdzone przez najbardziej wymagających cenzorów – czyli dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu oraz ich rodziców.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Z menu „Mniam Obiadku” można zapoznać się tu: https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiad

Przy złożeniu zamówienia na Mniam Obiad istnieje możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia. Kurier dowiezie posiłek do miejsca pracy lub dotrze do Twojego domu.

Zamówić Mniam Obiadek można tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek lub telefonicznie: 517-347-015

Więcej informacji również na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/MniamMniamElblag

Mieszkasz w Gdańsku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Gdańsku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Możesz teraz zamówić catering dietetyczny, pudełkowy na dowóz Mniam Mniam Fit w Gdańsku 

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku

Mieszkasz w Nowym Dworze Gdańskim? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny: 

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Nowym Dworze Gdańskim