Brak pomysłu na obiad? Mamy Mniam Obiadek

Ileż to razy zastanawiacie się „co dziś na obiad”? Czasami nie chce nam się już wymyślać kolejnych dań, a do restauracji również nie zawsze mamy ochotę pójść. Gdyby tak taki domowy, dobry obiad trafił do nas? Jest na to odpowiednie rozwiązanie.

Smaczny, domowy obiad z dowozem do domu w Elblągu

Nie każdy z nas ma ochotę na gotowanie codziennie świeżych obiadów. Czasami mamy ochotę zjeść coś „domowego”, nie restauracyjnego, ale na codzienne gotowanie nie mam czasu czy ochoty. Zamawianie dań z restauracji również nas nie cieszy – wolelibyśmy zjeść normalny, zdrowy, domowy obiad. Często też dania z restauracji są po prostu za drogie, aby je codziennie zamawiać. Szukamy więc czegoś tańszego, jednocześnie zdrowego i „domowego”.

Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny w Elblągu ma na to gotowe i szybkie rozwiązanie. To Mniam Obiadek – dwudaniowy, pyszny, domowy obiad, który nie zrujnuje Waszych portfeli. Dwudaniowy obiad „jak u mam” kosztuje tylko 25 zł, i to już razem z dostawą do domu!

Mniam Obiadek – obiad jak u mamy!

„Mniam Obiadek” to przygotowywany tylko z najlepszych, świeżych produktów, przez wykwalifikowane kucharki codziennie gotujące dla dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, smaczne zestawy obiadowe – smaczne jak te, które jadamy w domach.

Przygotowywane zawsze z doskonałej jakości produktów oraz niezwykle smaczne, zdrowe i pożywne.

Zweryfikowane i sprawdzone przez najbardziej wymagających cenzorów – czyli dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu i ich rodziców.

Już teraz każdy w Elblągu i najbliższych okolicach ma możliwość zamówienia smacznego, domowego obiadu złożonego z dania głównego oraz zupy, który zawsze zostanie dostarczony pod wskazany adres.

Z menu „Mniam Obiadku” można zapoznać się tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek

Obiady Mniam Mniam Catering Dietetyczny w Elblągu dostarczane są codziennie w godzinach 12:00-16:00.

Przy złożeniu zamówienia istnieje możliwość wpisania preferowanej godziny dostarczenia. Kurier dowiezie posiłek do miejsca pracy lub będzie czekał pod Twoimi drzwiami w domu.

Cena Mniam Obiadku to 25 zł (zupa, drugie danie). Dowóz do klienta gratis.

Zamówić Mniam Obiadek można tu:

https://mniammniam.elblag.pl/strony/mniam-obiadek

Mieszkasz w Braniewie? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Braniewie

Mieszkasz w Malborku? Możesz zamawiać najlepszy catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku firmy Mniam Mniam Fit Catering Dietetyczny:

Catering dietetyczny pudełkowy na dowóz w Malborku